Apparaten die worden gebruikt om de temperatuur te meten | Technische instrumentatie

Apparaten die worden gebruikt om temperatuur te meten

Apparaten die worden gebruikt om temperatuur te meten

Als een van de topleveranciers van instrumentatietools in de VS biedt Tech Instrumentation vrijwel alles wat u nodig heeft voor temperatuurmeting. We bieden een breed scala aan digitale en analoge temperatuur meetapparatuur van de hoogste kwaliteit en meest betrouwbare merken.

Of u nu een instrument voor algemeen gebruik of een commerciële kwaliteit nodig heeft om de temperatuur te meten, wij hebben het perfecte apparaat voor uw toepassing. Kies uit onze selectie betaalbare handheld-apparaten, wandpanelen of robuuste buitenmodellen. We bieden zelfs draadloze opties voor monitoring op afstand!

Weet u niet zeker welk product bij u past? Ons team van experts staat altijd klaar om u te helpen bij het kiezen van de beste oplossing voor uw behoeften. Bel ons vandaag nog of blader door onze online winkel om het perfecte temperatuurmeetapparaat voor uw toepassing te vinden.

Wat zijn temperatuurmeetapparatuur?

Apparaten die worden gebruikt om temperatuur te meten

Temperatuurmeters zijn apparaten die worden gebruikt om de temperatuur van een object of omgeving te meten. Deze apparaten zijn er in verschillende vormen, waaronder:

 • Thermokoppels
 • OTO's
 • thermistors
 • Infrarood thermometers
 • Neem contact op met Thermometers

Elk type apparaat heeft zijn eigen voor- en nadelen, dus het is belangrijk om het juiste apparaat te kiezen voor uw specifieke toepassing.

Industrieën die profiteren van temperatuurmeetapparatuur

Er zijn veel industrieën die baat hebben bij specifieke of omgevingstemperatuurmeters. In de voedingsmiddelen- en drankenindustrie bijvoorbeeld helpen deze apparaten ervoor te zorgen dat producten op de juiste temperatuur worden bewaard om bederf te voorkomen. Temperatuurmeters worden ook gebruikt in de farmaceutische industrie om ervoor te zorgen dat medicijnen goed worden bewaard en effectief blijven. Andere industrieën die deze apparaten gebruiken, zijn onder meer:

 • HVAC
 • Manufacturing
 • Laboratoria
 • Nutsbedrijven
 • Halfgeleider
 • Ijking

En meer. Voor meer informatie over hoe uw branche kan profiteren van temperatuurmeetapparatuur, neem contact op met een van onze medewerkers!

Hoe werken temperatuurmeetapparatuur?

Apparaten die worden gebruikt om temperatuur te metenOver het algemeen werkt temperatuurmeting door een sensor te gebruiken om de temperatuur van een object of omgeving te detecteren en die meetwaarde vervolgens om te zetten in een meeteenheid. Het meest voorkomende type sensor dat wordt gebruikt in temperatuurmeetapparatuur is een thermokoppel, dat bestaat uit twee draden van verschillende metalen die aan één uiteinde zijn verbonden. Wanneer de verbinding tussen de twee draden wordt blootgesteld aan warmte, wordt een spanning gegenereerd die kan worden gemeten om de temperatuur te bepalen.

Andere soorten sensoren die worden gebruikt voor het meten van het temperatuurbereik zijn onder meer:

 • thermistors
 • OTO's
 • Infrarood sensoren
 • Pyrometers

Elk type sensor heeft zijn eigen voor- en nadelen, dus het is belangrijk om de juiste sensor te kiezen voor uw specifieke toepassing.

Waarom kiezen voor Tech Instrumentation voor uw temperatuurmeetapparatuur?

Bij Tech Instrumentation bieden we een ruime keuze aan hoogwaardige temperatuurmeetapparatuur van toonaangevende merken. We bieden ook concurrerende prijzen en deskundige klantenservice. Ons team van experts staat altijd klaar om u te helpen bij het kiezen van het juiste temperatuurmeetapparaat voor uw behoeften. Afhankelijk van de toepassing waarvoor u een temperatuursensor nodig heeft, zijn er veel verschillende soorten temperatuursensoren op de markt om uit te kiezen. Thermokoppels, RTD's, thermistoren en infraroodpyrometers hebben elk hun eigen voor- en nadelen. Wij voorzien:

Bel ons vandaag nog om meer te leren!

laat een reactie achter

* Verplichte velden

Let op: reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd.